“У гості до Астрід Ліндґрен”


03.06.13

У Міжнародний день захисту дітей на Дитячій сцені Книжкового Арсеналу відбулася зустріч “У гості до Астрід Ліндґрен”. Маленьких читачів та їхніх батьків було запрошено ближче познайомитися зі світом “шведської чарівниці”, всесвітньо відомої дитячої письменниці Астрід Ліндґрен.

До любителів казок “чарівниці Астрід” звернулася письменниця й перекладачка Галина Кирпа, одна з тих, завдяки кому українські дітлахи можуть читати твори Ліндґрен рідною мовою. Галина Миколаївна розповіла про творчість шведської письменниці, про своїх улюблених персонажів її казок. Нагадала пані Галина й про те, що 1 червня – день народження Ольги Дмитрівни Сенюк, людини, яка найбільше переклала українською казок Астрід Ліндґрен.

Галина Кирпа відповіла на запитання дітей та дорослих гостей, а після цього усіх присутніх було запрошено у віртуальну мандрівку до музею Астрід Ліндґрен у Швеції. Діти й дорослі побачили на великому екрані фото з музею, дізналися чимало про сам музей та його експонати. Між іншим, 1 червня і в цьому музеї також відбуваються цікаві заходи: шведські письменники запрошують дітей відзначити їхнє свято у казковій атмосфері.

Після мандрівки музеєм Юнібакен дітлахи взяли участь у веселій та цікавій вікторині, присвяченій творчості шведської письменниці. Учасники вікторини отримали чудові призи – книжки казок Астрід Ліндґрен, надані видавництвом “Махаон-Україна”.