Зустріч з Янушем Леоном Вишневським!


17.05.13

Дорогі читачі! Шановні колеги!

Запрошуємо Вас відвідати наш стенд на ІІІ Міжнародному Фестивалі «Книжковий Арсенал» з 24 травня по 1 червня 2013 року, де Ви зможете не тільки придбати наші найкращі книжки, в а й взяти участь у різноманітних цікавих заходах.   

У неділю, 26 травня, Видавництво «Махаон-Україна» разом з Польським Інститутом у Києві  підготувало для Вас зустріч з відомим польським письменником Янушем Леоном Вишневським, автором бестселера «С@мотність у Мережі», та презентацію нових перекладів його творів українською мовою:

11.00 Дитяча сцена. Зустріч із письменником, автором книги «Марцелінка» Янушем Вишневським. Читання, автограф-сесія


16.30 Cтенд видавництва «Махаон-Україна». Презентація книги «На face з сином» Януша Вишневського в перекладі українською мовою. Автограф-сесія

17:30 – 19:00 Зала 2. Спеціальний гість Книжкового Арсеналу Януш Леон Вишневський. Творчий вечір. За підтримки Польського інституту в Києві.

 

19:00 – 21:00 Кінозала. Показ кінофільму за романом «С@мотність у Мережі» Спеціального гостя Книжкового Арсеналу Януша Леона Вишневського/ Режисер – Вітольд Адамек (Польща, 2006). За сприяння Польського інституту в Києві.